Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
|
W zestawie etui 0601063R00, w modelu 0601063R01 - etui, statyw, w zestawie 0601063R03 - etui, statyw, korpus, w modelu 0601063R02 - etui, uchwyt, w modelu 0601063R05 - etui, uchwyt, korpus, a w modelu 0601063R06 - etui, odbiornik, statyw
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laser Gll 3-80 C Bosch L-boxx BM1 Tyczka TP320 | 2 529 zł |
Bosch Bosch Laser liniowy 3-płaszczyznowy gll 3-80 c + bm 1 + l-boxx | 2 704 zł |
BOSCH LASER LINIOWY 3-PŁASZCZYZNOWY GLL 3-80 C + BM 1 + L-BOXX | 2 700 zł |
Laser Gll 3-80 C Bosch L-boxx Statyw 150cm BM1 | 2 349 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Ceny na Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R03 | od 2 085 zł | 4 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 | od 1 576 zł | 17 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 | od 2 162 zł | 6 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R05 | od 2 587 zł | 9 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 | od 2 349 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →