Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Відео 1Фото 8 |
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
|
В комплекті 0601063R00 чохол, в моделі 0601063R01 — чохол, штатив, в комплекті 0601063R03 — чохол, штатив, приймач, в моделі 0601063R02 — кейс, тримач, у моделі 0601063R05 — кейс, тримач, приймач, а в моделі 0601063R06 — кейс, приймач, штатив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laser Gll 3-80 C Bosch L-boxx BM1 Tyczka TP320 | 2 529 zł |
Bosch Bosch Laser liniowy 3-płaszczyznowy gll 3-80 c + bm 1 + l-boxx | 2 704 zł |
BOSCH LASER LINIOWY 3-PŁASZCZYZNOWY GLL 3-80 C + BM 1 + L-BOXX | 2 600 zł |
Laser Gll 3-80 C Bosch L-boxx Statyw 150cm BM1 | 2 349 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02
Ціни на Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R03 | від 2 233 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 | від 2 349 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R05 | від 2 587 zł | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 | від 1 576 zł | 11 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 | від 2 162 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →