Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 |
|
Profesjonalna poziomica laserowa dla budowlańców, która może służyć do oznaczania i sprawdzania poprawności pracy podczas wylewania posadzek, układania glazury, montażu konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych i innych czynności. Urządzenie wyróżnia się dużą dokładnością (rozbieżność wiązki nie przekracza 0,2 mm/m). Poziomica Bosch GLL 3-80 C Professional może tworzyć jedną projekcję poziomą i dwie pionowe.
Każdy z nich ma kąt odchylenia 360° i „bije” w odległości do 15 m. Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość pracy na bateriach lub akumulatorze 12 V (4 baterie AA i specjalny schowek na baterie) dla nich są dołączone do narzędzia w tej konfiguracji). Niwelator wyposażony jest w osłonę, tarczę i aluminiowy statyw Bosch BT 150, który ma regulowaną wysokość (od 55 do 157 cm) i platformę uchylno-obrotową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01
Bosch Professional GLL 3-80 C - Laser liniowy (0601063R01) | 2 162 zł |
Bosch Bosch Laser liniowy 3-płaszczyznowy gll 3-80 c + statyw bt150 | 2 656 zł |
Laser liniowy ze statywem BOSCH GLL 3-80 C, 3-płaszczyznowy | 2 234 zł |
Modyfikacje Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01
Ceny na Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R03 | od 2 233 zł | 1 oferta | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 | od 1 576 zł | 10 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 | od 2 162 zł | 3 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R05 | od 2 587 zł | 6 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 | od 2 266 zł | 4 oferty |