Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 |
|
W zestawie etui 0601063R00, w modelu 0601063R01 - etui, statyw, w zestawie 0601063R03 - etui, statyw, korpus, w modelu 0601063R02 - etui, uchwyt, w modelu 0601063R05 - etui, uchwyt, korpus, a w modelu 0601063R06 - etui, odbiornik, statyw
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V laser liniowy GLL 3-80 C 1 akumulator GBA 12 | 2 084 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 C 0601063R00 | 2 170 zł |
Bosch Professional GLL 3-80 C - Laser liniowy (0601063R00) | 1 991 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 C 0601063R02 | 2 259 zł |
Bosch Bosch Laser liniowy 3-płaszczyznowy gll 3-80 c | 2 416 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00
Ceny na Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R03 | od 2 085 zł | 5 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R00 | od 1 573 zł | 18 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R01 | od 2 162 zł | 6 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R05 | od 2 379 zł | 8 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 C Professional 0601063R02 | od 2 700 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →