Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyDrill 12 06039B3001
Zdjęcia 5 |
Bosch EasyDrill 12 06039B3001 bez torbytorba |
|
Lekki (0,95 kg) i łatwy w użyciu śrubokręt, przeznaczony do rozwiązywania drobnych prac domowych. Posiada jednobiegową skrzynię biegów, ale prędkość można regulować od zera do 700 obr/min poprzez zmianę siły wciśnięcia przycisku start. Moment obrotowy jest mały (15 Nm). Wystarczy jednak wkrętak Bosch EasyDrill 12 do wkręcania małych wkrętów samogwintujących i wiercenia otworów o średnicy do 6 mm w drewnie lub cienkiej blasze. Narzędzie posiada rewers, diodę LED do oświetlania obszaru roboczego oraz wskaźnik naładowania akumulatora. Bateria jest wbudowana (niewymienna). Jego pojemność to 1,5 Ah. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu można dokręcić do 150 śrub. Do przechowywania i przenoszenia narzędzia wraz z akcesoriami dostarczana jest miękka torba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch EasyDrill 12 06039B3001
Wszystkie ceny 8 →Bosch EasyDrill 12 1x1.5 Ah DO-EL-WWK-BOS-090 | 313 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyDrill 12 LI 06039B3001 | 299 zł |
Bosch Professional Easydrill 12 Electric Screwdriver Posrebrzany 06039B300 | 365 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyDrill 12 LI 06039B3001 | 299 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 1,5ah easy drill 12v | 527 zł |
Modyfikacje Bosch EasyDrill 12 06039B3001
Ceny na Bosch EasyDrill 12 06039B3001 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyDrill 12 06039B3001 | od 299 zł | 8 oferty | ||
Bosch EasyDrill 12 06039B3000 | od 404 zł | 3 oferty |