Monitor BenQ Mobiuz EX480UZ 48 " czarny
Wideo 12Zdjęcia 8 | od 8 849 zł dodaj do listymoje listy |
BenQ Mobiuz EX480UZ 48 " czarny
2023 rokMobiuzgamingowy4KOLEDHDMI 2.1Power DeliveryHDRTÜV RheinlandFreeSyncgłośnikisubwooferhub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:48 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.1 ms
Częstotliwość:120 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria BenQ Mobiuz (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 300 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 620 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 600 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 600 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 928 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 340 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 3 336 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 200 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 8 849 zł
gamingowy, 48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
BenQ first 48" 120Hz OLED - MOBIUZ EX480UZ Unboxing! The new king of entertainment display!
1 lutego 20234 685 przegląd
BenQ Mobiuz EX480UZ is a beast! Duo Review from both Gaming & Pro Creative!
15 maja 20232 226 przegląd
BenQ EX480UZ 48 inch OLED Gaming Monitor Review
12 kwietnia 20233 987 przegląd
BenQ @CES2023, New Mobiuz EX480UZ, HT4550i Projector, Zowie Wireless Mouse & Overall CES thoughts
9 stycznia 20232 867 przegląd
This 48 Inch 120Hz OLED GAMING Monitor Is AMAZING! BenQ Mobiuz EX480UZ & Some Cheaper Options!
5 czerwca 20236 790 przegląd
BenQ Made An OLED Monitor! - EX480UZ Review
9 lutego 20235 559 przegląd
BenQ 48" 4K OLED Review Mobiuz EX480UZ 120Hz
9 lutego 20239 068 przegląd
THIS MONITOR COSTS MORE THAN MY RENT... | BenQ Mobiuz EX480UZ Review
3 kwietnia 2023512 przegląd
Oled Gaming Monitor BenQ EX480UZ
11 kwietnia 20233 818 przegląd
Gamescom Sneak Peek: BenQ's Mobiuz EX480UZ & EX270QM monitors
8 września 20221 831 przegląd
BenQ's GINORMOUS 48" Gaming Monitor ️ - Mobiuz EX480UZ - Unboxing and Review
1 maja 20238 128 przegląd
This 4K OLED Monitor Is A Gaming BEAST! | BenQ MOBIUZ EX480UZ
8 grudnia 202213 196 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 6 600 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.01 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland