Panel LCD BenQ ST7502S 75 "
Zdjęcia 9 |
BenQ ST7502S 75 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ ST7502S 75 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ ST7502S 75 3840x2160 450Nits 9H.F89PT.DA4 | 19 685 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy 75 cali ST7502S 4K 1200:1/3840x2160/HDMI TLBE | 15 321 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy 75 cali ST7502S 4K 1200:1/3840x2160/HDMI 1234 | 16 808 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy 75 cali ST7502S 4K 1200:1/3840x2160/HDMI 1234 | 15 321 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy 75 cali ST7502S 4K 1200:1/3840x2160/HDMI | 15 430 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BenQ ST7502S
Ceny na BenQ ST7502S |
---|---|---|---|---|
BenQ ST4302S 43 " | od 3 514 zł | 10 oferty | ||
BenQ ST5502S 55 " | od 4 820 zł | 11 oferty | ||
BenQ ST6502S 65 " | od 8 490 zł | 1 oferta | ||
BenQ ST7502S 75 " | od 14 926 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →