Panel LCD BenQ ST4302S 43 "
Zdjęcia 6 |
BenQ ST4302S 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ ST4302S 43 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
St4302s 43 wyświetlacz LCD z podświetleniem LED - 4k 9hf7gptra2 1193832800 | 5 720 zł |
Benq Monitor profesjonalny 43 cale ST4302S IPS 4K/1200:1/ANDROID TLBENDST4 | 3 584 zł |
Benq ST4302S Smart Signage PJ-E-BNQ-009 | 3 596 zł |
BENQ 43'' ST4302S 9H.F7GPT.RA4 Czarny 9H.F7GPT.RA4 | 3 678 zł |
Benq Monitor profesjonalny 43 cale ST4302S IPS 4K/1200:1/ANDROID 112864 | 3 932 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje BenQ ST4302S
Ceny na BenQ ST4302S |
---|---|---|---|---|
BenQ ST4302S 43 " | od 3 514 zł | 10 oferty | ||
BenQ ST5502S 55 " | od 4 820 zł | 10 oferty | ||
BenQ ST6502S 65 " | od 8 490 zł | 1 oferta | ||
BenQ ST7502S 75 " | od 14 926 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →