Zlewozmywak kuchenny Alveus Quadrix 60 Monarch 790x450
Zdjęcia 3 |
Alveus Quadrix 60 Monarch |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Quadrix 60 Monarch 790x450
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Quadrix 50 1122729 Stalowy Miedź | 4 399 zł |
Zlewozmywak Alveus Quadrix 60 złoty | 4 844 zł |
ALVEUS QUADRIX 60 zlewozmywak złoty | 4 619 zł |
Alveus Quadrix 50 1122729 Stalowy Miedź | 4 649 zł |
Komora ALVEUS MONARCH QUADRIX 60 miedź PVD (1122729) | 4 399 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →