Конструктор Lego Mini Piggy Bank 40251
Відео 5Фото 6 |
Lego Mini Piggy Bank 40251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 165 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 299 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 394 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 2 300 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 600 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 466 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 221 шт, моделей 3
від 598 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego 40251 Świnka Skarbonka limited edition/Lego set Mini Piggy Bank #Majster Klockuje odc.2
15 вересня 2017716 переглядів
LEGO Piggy Bank Unboxing & Review - LEGO Store Giveaway 40251
27 липня 20171 219 переглядів
LEGO Mini Piggy Bank Set 40251 | Unbox Build Time Lapse Review
13 липня 201718 052 перегляда
Rare LEGO Mini Piggy Bank Unboxing & Review set 40251
16 липня 2017271 перегляд
LEGO 40251 Mini Piggy Bank 3 in 1 Stop Motion building
23 липня 2017769 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 210 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 210 шт, персонажів 4 шт
від 169 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 254 шт, персонажів 3 шт
від 200 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 240 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 183 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 262 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 295 шт, персонажів 3 шт
від 100 zł
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 241 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 71 zł
вік 7+, унісекс, Minecraft, деталей 222 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 171 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 199 zł
вік 7+, унісекс, будівлі, деталей 275 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 99 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 226 шт, інерційний
від 150 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 265 шт, персонажів 3 шт