Вок Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6633 28 см фіолетовий
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6633 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6633 28 см фіолетовий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Purple Eclipse Collection Wok 28 cm BH/6633 metallic purple | 112 zł |
WOK TYTANOWY BERLINGER HAUS 28cm BH-6633 PURPLE | 135 zł |
Patelnia Berlinger Haus wok Tytanowa 28cm | 144 zł |
Patelnia wok Berlinger Haus Purple Eclipse Collection, fioletowy, 28 cm, B | 144 zł |
WOK TYTANOWY BERLINGER HAUS 28cm BH-6633 PURPLE | 172 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →