Pendrive Verbatim PinStripe 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Verbatim PinStripe 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim PinStripe
Ceny na Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 4 GB | od 20 zł | 2 oferty | ||
Verbatim PinStripe 8 GB | od 20 zł | 6 oferty | ||
Verbatim PinStripe 16 GB | od 17 zł | 15 oferty | ||
Verbatim PinStripe 32 GB | od 25 zł | 3 oferty | ||
Verbatim PinStripe 64 GB | od 20 zł | 17 oferty | ||
Verbatim PinStripe 128 GB | od 35 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →