Pendrive Verbatim DataBar USB 2.0 16 GB (49453)
Zdjęcia 7 |
Verbatim DataBar USB 2.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim DataBar USB 2.0 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim DataBar USB 20 16 GB Red 49453 | 35 zł |
Pendrive Verbatim DataBar, 16 GB (49453) | 23 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 16GB, DataBar, czerwony, 49453, do archi | 18 zł |
Modyfikacje Verbatim DataBar USB 2.0
Ceny na Verbatim DataBar USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim DataBar USB 2.0 | od 50 zł | 2 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 32 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 128 GB | od 35 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →