Zlewozmywak kuchenny Teka Frame FR97SHLF 40180641 970x510
Zdjęcia 3 |
Teka Frame FR97SHLF 40180641 |
|
Dożywotnia gwarancja na pranie. Izolacja akustyczna. W komplecie mocowania.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Frame FR97SHLF 40180641 970x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak stalowy TEKA Frame FR97SHLF 40180641 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 2 949 zł |
Zlewozmywak TEKA Frame FR97SHLF 40180641 Stalowy | Bezpłatny transport | 2 949 zł |
TEKA Zlewozmywak 97x51 FRAME FR97SHLF k.lewa, k.aut., dozownik, stal poler | 2 949 zł |
Zlewozmywak TEKA Frame FR97SHLF 40180641 Stalowy | Bezpłatny transport | 2 949 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA Frame FR97SHLF 40180641 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 2 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →