Monitor Samsung S27A800UJ 27 " czarny (LS27A800UJUXEN)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Samsung S27A800UJ 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S27A800UJ 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Samsung ViewFinity S8 S27A800UJP - 5 ms - Monitor | 1 525 zł |
Monitor Samsung ViewFinity S8 (LS27A80PUJPXEN) | 1 527 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung 27'' ViewFinity S8 (LS27A80PUJPXEN) - PACZKO | 1 392 zł |
Samsung S27a800uju 27´´ 4k Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plug LS27 | 1 745 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →