Smartfon Samsung Galaxy S20 FE 256 GB / 6 GB
Wideo 31Zdjęcia 37 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; ОС: Android 10.0; Model procesora: Exynos 990 5G; Procesor (GHz): 2.73; GPU: ARM Mali-G77 MP11; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 256 dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Samsung →
od 1 471 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 990 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 899 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 990 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 449 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 800 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 190 g
Samsung Galaxy S20 FE 256 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB128 GB / 6 GB / 5G128 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB / 5G
256 GB / 6 GB
256 GB / 8 GB
256 GB / 8 GB / 5G2020 rokGalaxy S120 HzNFCwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Exynos 990 5G
Aparat:3 moduły, 12 MP, + 12 MP, i 8 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Samsung Galaxy S (top)Porównaj w tabeli →
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 480 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 4 886 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 5 102 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 4 140 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 2 407 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 144 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 2 339 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 1 879 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 1 261 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4000 mAh, 169 g, brak ładowarki
od 4 013 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 1 199 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 177 g, brak ładowarki
od 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 4 398 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 2 099 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.9 ", 511 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 990 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 222 g
od 3 028 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 399 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 988 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 2 193 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 515 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 227 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
samsung s20 FE aesthetic unboxing ☁ | cloud white + accessories
5 listopada 2021168 845 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE w 2023 | Piękne samozaoranie!
18 kwietnia 202386 055 przegląd
Ej, Mati, już się nie śmiejemy z Samsunga! Galaxy S20 FE
30 września 2020180 615 przegląd
Flagowiec za pół ceny! Galaxy S20 FE 5G
30 września 202050 521 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE w 2022 | Przekleństwo Samsunga!
24 marca 2022263 846 przegląd
OnePlus 8T, Samsung Galaxy S20 FE oraz dlaczego nie pracuję już w telewizji
19 października 2020681 482 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE Rozpakowanie i pierwsze wrażenia - Czy warto? | Robert Nawrowski
29 września 202086 095 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G / S20 FE - Mobzilla odc. 546
19 kwietnia 2021452 401 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE po miesiącu. Najlepszy smartfon do 3000 zł?
12 listopada 2020276 079 przegląd
Samsung Galaxy S21 vs Galaxy S20 FE 5G | A jednak się da! | PORÓWNANIE
21 stycznia 2021289 677 przegląd
SAMSUNG GALAXY S20 FE (5G) || FAN EDITION || UNBOXING ||
21 października 2020962 przegląd
Bought my new ph after 4 years| Unboxing samsung Galaxy S20 FE 5G| #new phone#samsung#samsunggalaxy
30 października 2022372 przegląd
Unboxing Samsung Galaxy S20 FE 5G |❤️
19 listopada 2020317 przegląd
Unboxing Samsung Galaxy S20 FE 5G (Fan Edition) In Cloud Red With Pro Grade Triple Lens Camera
17 maja 2022835 przegląd
Unboxing New Samsung Galaxy S20 FE 5G
28 stycznia 2021331 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE Review (WITH SPECIAL GUEST)
4 lutego 2021424 przegląd
NOT ENOUGH SPACE ? || Unboxing New Samsung Galaxy S20 Fe 5G
12 października 2023349 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing & Quick look - Flagship killer
26 września 2022550 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G Review in 2023
20 maja 2023834 przegląd
SAMSUNG GALAXY S20 FE 5G UNBOXING
14 czerwca 2021120 przegląd
SAMSUNG | Galaxy S20 FE Unboxing
5 października 2020367 przegląd
decorating my phone case (samsung galaxy s20 fe) | feat. p1harmony album unboxing
10 lutego 2022346 przegląd
Unboxing The New Samsung Galaxy S20 FE - Camera Test
2 listopada 2020181 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing & First Look- New Flagship Killer? Snapdragon 865, 5G, 120Hz
16 października 2022222 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE mini mobile unboxing|| Josh unbox||
8 kwietnia 2021722 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing and First Impression
29 listopada 20201 259 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE Unboxing review in ಕನ್ನಡ | KANNADA
22 marca 20211 302 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE Review: Is this the best S20 yet?
16 października 2020167 przegląd
Samsung Galaxy S20 FE 5G Renewed Unboxing | Best B
11 stycznia 20221 281 przegląd
[UNBOXING] T-Mobile's GoTo Define Case - Samsung Galaxy S20 FE
6 października 20202 561 przegląd
17.Realme X7 pro vs Samsung Galaxy S20 FE Comparison/ Which one will you choose?
8 października 2020369 przegląd