Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ / 5G (G7810 8/128GB)
Відео 31Фото 37 | Товар застарів 1 822 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.5; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 87; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Snapdragon 865 5G; Процесор (ГГц): 2.84; Графічний процесор: Adreno 650; ОЗП (ГБ): 8; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ / 5G
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 6 ГБ / 5G128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ / 5G
256 ГБ / 6 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ / 5G2020 рікGalaxy S120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 865 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Samsung Galaxy S (топ)Порівняти в таблиці →
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 480 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 4 883 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 5 092 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 4 116 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 144 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 403 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 339 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 1 879 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
від 1 174 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4000 мАгод, 169 г, без ЗП
від 3 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 177 г, без ЗП
від 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 4 398 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 2 099 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.9 ", 511 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 990 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 222 г
від 3 037 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 846 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 2 193 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 227 г, без ЗП
від 1 988 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
Відеоогляди
samsung s20 FE aesthetic unboxing ☁ | cloud white + accessories
5 листопада 2021168 845 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE w 2023 | Piękne samozaoranie!
18 квітня 202386 055 переглядів
Ej, Mati, już się nie śmiejemy z Samsunga! Galaxy S20 FE
30 вересня 2020180 615 переглядів
Flagowiec za pół ceny! Galaxy S20 FE 5G
30 вересня 202050 521 перегляд
Samsung Galaxy S20 FE w 2022 | Przekleństwo Samsunga!
24 березня 2022263 846 переглядів
OnePlus 8T, Samsung Galaxy S20 FE oraz dlaczego nie pracuję już w telewizji
19 жовтня 2020681 482 перегляда
Samsung Galaxy S20 FE Rozpakowanie i pierwsze wrażenia - Czy warto? | Robert Nawrowski
29 вересня 202086 095 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE 5G / S20 FE - Mobzilla odc. 546
19 квітня 2021452 401 перегляд
Samsung Galaxy S20 FE po miesiącu. Najlepszy smartfon do 3000 zł?
12 листопада 2020276 079 переглядів
Samsung Galaxy S21 vs Galaxy S20 FE 5G | A jednak się da! | PORÓWNANIE
21 січня 2021289 677 переглядів
SAMSUNG GALAXY S20 FE (5G) || FAN EDITION || UNBOXING ||
21 жовтня 2020962 перегляда
Bought my new ph after 4 years| Unboxing samsung Galaxy S20 FE 5G| #new phone#samsung#samsunggalaxy
30 жовтня 2022372 перегляда
Unboxing Samsung Galaxy S20 FE 5G |❤️
19 листопада 2020317 переглядів
Unboxing Samsung Galaxy S20 FE 5G (Fan Edition) In Cloud Red With Pro Grade Triple Lens Camera
17 травня 2022835 переглядів
Unboxing New Samsung Galaxy S20 FE 5G
28 січня 2021331 перегляд
Samsung Galaxy S20 FE Review (WITH SPECIAL GUEST)
4 лютого 2021424 перегляда
UNBOXING NEW SAMSUNG GALAXY S20 || BEST SAMSUNG PHONE?
12 жовтня 2023349 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing & Quick look - Flagship killer
26 вересня 2022550 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE 5G Review in 2023
20 травня 2023834 перегляда
SAMSUNG GALAXY S20 FE 5G UNBOXING
14 червня 2021120 переглядів
SAMSUNG | Galaxy S20 FE Unboxing
5 жовтня 2020367 переглядів
decorating my phone case (samsung galaxy s20 fe) | feat. p1harmony album unboxing
10 лютого 2022346 переглядів
Unboxing The New Samsung Galaxy S20 FE - Camera Test
2 листопада 2020181 перегляд
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing & First Look- New Flagship Killer? Snapdragon 865, 5G, 120Hz
16 жовтня 2022222 перегляда
Samsung Galaxy S20 FE mini mobile unboxing|| Josh unbox||
8 квітня 2021722 перегляда
Samsung Galaxy S20 FE 5G Unboxing and First Impression
29 листопада 20201 259 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE Unboxing review in ಕನ್ನಡ | KANNADA
22 березня 20211 302 перегляда
Samsung Galaxy S20 FE Review: Is this the best S20 yet?
16 жовтня 2020167 переглядів
Samsung Galaxy S20 FE 5G Renewed Unboxing | Best B
11 січня 20221 281 перегляд
[UNBOXING] T-Mobile's GoTo Define Case - Samsung Galaxy S20 FE
6 жовтня 20202 561 перегляд
17.Realme X7 pro vs Samsung Galaxy S20 FE Comparison/ Which one will you choose?
8 жовтня 2020370 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy S20 FE
Ціни на Samsung Galaxy S20 FE |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 471 zł | 7 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ / 5G | від 1 449 zł | 38 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 899 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G | від 1 800 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 116 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г