Ekspres do kawy Philips Series 5400 EP5443/90 biały
Zdjęcia 8 |
Philips Series 5400 EP5443/90 biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5400 EP5443/90 biały
Wszystkie ceny 6 →Philips Automatyczny ekspres do kawy 5400 Series Biały EP5443/90 | 4 609 zł |
Philips Philips 5400 Series Automatyczny ekspres do kawy EP5443/90 EP5443/ | 3 589 zł |
Philips Ekspres ciśnieniowy Philips EP5443/90 LatteGo | 3 699 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP5443/90 LatteGo | 3 793 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP5443/90 | 3 433 zł |
Ekspres ciśneniowy PHILIPS EP5443/90 | 3 802 zł |
Nowoczesny dzbanek do kawy dla tych, którzy kochają wygodę
Philips Series 5400 EP5443/90 oferuje eleganckie połączenie estetyki i funkcjonalności, stając się doskonałym wyborem dla osób poszukujących wszechstronnego ekspresu do kawy ze średniej półki cenowej.
Tradycja i innowacja
Dzięki konstrukcji podobnej do SAECO GranAroma, urządzenie to ucieleśnia sprawdzoną przez czas estetykę z najnowszymi innowacjami. Markowy spieniacz do mleka LatteGo podkreśla dążenie do prostoty i wygody, sprawiając, że proces przygotowania napoju będzie przyjemny i szybki.
Różnorodność w każdej filiżance
Dzięki 12 dostępnym programom napojów i dodatkowej funkcji Extra Shot, ekspres daje smakoszom możliwość eksperymentowania i cieszenia się różnorodnością smaków na każdy dzień. Dodane profile użytkowników pozwalają dostosować każdy napój do indywidualnych preferencji.
Długoterminowa opieka
Przemyślana konstrukcja i łatwość konserwacji sprawiają, że Philips Series 5400 EP5443/90 to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą spędzać dużo czasu na konserwacji urządzenia. Systemy samooczyszczania oraz filtr AquaClean zapewniają niezawodną i długoletnią pracę urządzenia, utrzymując je w oryginalnym stanie.
Wniosek
Philips Series 5400 EP5443/90 łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje, aby przygotować idealną kawę. Od prostego przygotowania czarnej kawy po skomplikowane receptury mleczne, ten ekspres zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających miłośników kawy. Pomimo drobnych ograniczeń, takich jak brak funkcji podwójnego serwowania napojów mlecznych, jego walory i funkcje sprawiają, że jest to godny wybór dla każdej kuchni.
Modyfikacje Philips Series 5400 EP5443/90
Ceny na Philips Series 5400 EP5443/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5400 EP5443/90 biały | od 3 433 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5447/90 chrom | od 3 299 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5441/50 czarny | od 2 526 zł | 6 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5446/70 srebrny | od 2 699 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 5400 EP5444/90 szary | od 3 033 zł | 6 oferty |