Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 185/55 R16 87T
Wideo 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 185/55 R16 87T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 185/55 R16 87T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/55 R16 87T XL 4PR ) 14576NXK | 381 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 (185/55 R16 87T) 14576NXK | 380 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/55 R16 87T XL 4PR ) | 385 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →