Opona zimowa Nexen Winguard Sport 205/40 R17 84V
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 205/40 R17 84V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 205/40 R17 84V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Sport XL MS - 205/40R17 84V - opony zimowe 10234NXK | 769 zł |
Nexen Winguard Sport ( 205/40 R17 84V XL 4PR, RPB ) 10234NXK | 773 zł |
Nexen Winguard Sport ( 205/40 R17 84V XL 4PR, RPB ) | 779 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →