Opona całoroczna Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian MT 31/10,5 R15 109Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian M/T (31x10.50/ R15 109Q) 10674NXK | 824 zł |
Nexen Roadian M/T ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ROWL ) | 740 zł |
Opona Nexen 31x10.50 R15 Roadian MT 109Q - opony terenowe 10674NXK | 785 zł |
Nexen Roadian M/T ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ROWL ) 10674NXK | 723 zł |
Opony letnie 31X10.5R15 109Q Roadian MT Nexen 2023 | 737 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →