Opona całoroczna Kumho Road Venture MT KL71 31/10,5 R15 109Q
Zdjęcia 24 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture MT KL71 31/10,5 R15 109Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture MT KL71 31/10,5 R15 109Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Road Venture MT KL71 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) 1764313 | 741 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 (31x10.50/ R15 109Q) 1764313 | 726 zł |
Opona Kumho 31X10.5 R15 ROAD VENTURE MT KL71 109Q - opony dostawcze 176431 | 584 zł |
Kumho Road Venture MT KL71 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) | 765 zł |
Opona Kumho 31x10.5 R15 ROAD VENTURE MT KL71 109 Q - opony terenowe 176431 | 583 zł |
Polecamy