Opona całoroczna Nexen Roadian 542 265/60 R18 110H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian 542 265/60 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian 542 265/60 R18 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian 542 (265/60 R18 110H) 10994NXK | 580 zł |
Opona Nexen 265/60R18 ROADIAN 542 110H - opony terenowe 10994 | 492 zł |
Nexen Roadian 542 ( 265/60 R18 110H 4PR, RPB ) | 590 zł |
Nexen Roadian 542 ( 265/60 R18 110H 4PR, RPB ) 10994NXK | 583 zł |
Opony letnie 265/60R18 110H Roadian 542 Nexen 2021 | 515 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →