Opona całoroczna Nexen Roadian A/T 205/70 R15C 104T
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian A/T 205/70 R15C 104T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian A/T 205/70 R15C 104T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian A/T ( 205/70 R15 104/102T 6PR ) 10846NXK | 420 zł |
Nexen Roadian A/T (205/70 R15 104/102T) 10846NXK | 421 zł |
Nexen Roadian A/T ( 205/70 R15 104/102T 6PR ) | 424 zł |
Opona Nexen 205/70R15 Roadian AT 4X4 104/102T - opony terenowe 17449NXC | 329 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 (205/70 R15 104/102T) 17449NXC | 382 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 ( 205/70 R15C 104/102T 6PR ) 17449NXC | 390 zł |
Wideo recenzje
Polecamy