Opona zimowa Nexen Winguard-231 195/65 R15 91T
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard-231 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard-231 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard 231 ( 195/65 R15 91T, przeznaczona do kolcowania ) 16832NXC | 3 073 zł |
Nexen Winguard 231 (195/65 R15 91T) 16832NXC | 3 073 zł |
Nexen Winguard 231 ( 195/65 R15 91T, przeznaczona do kolcowania ) | 3 169 zł |
Polecamy