Opona zimowa Nexen Winguard Winspike 3 285/50 R20 116T
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Winspike 3 285/50 R20 116T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Winspike 3 285/50 R20 116T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Winspike 3 (285/50 R20 116T) 11235NXK | 1 554 zł |
Nexen Winguard Winspike 3 ( 285/50 R20 116T XL 4PR, z kolcami ) | 1 559 zł |
Nexen Winguard Winspike 3 ( 285/50 R20 116T XL 4PR, z kolcami ) 11235NXK | 1 535 zł |
Wideo recenzje
Polecamy