Opona całoroczna Nexen Roadian AT 4x4 RA7 205/70 R15 96T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian AT 4x4 RA7 205/70 R15 96T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian AT 4x4 RA7 205/70 R15 96T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian AT 4x4 (205/70 R15 96T) 16413NXC | 388 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 ( 205/70 R15 96T 4PR ) | 392 zł |
Opona Nexen 205/70R15 ROADIAN AT 96T - opony terenowe 16413 | 333 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 ( 205/70 R15 96T 4PR ) 16413NXC | 387 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →