Opona całoroczna Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue 4 Season (175/70 R13 82T) 15344NXC | 249 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 175/70 R13 82T 4PR ) 15344NXC | 256 zł |
Opona Nexen 175/70R13 NBLUE 4 SEASON 82T - opony całoroczne 15344NX | 226 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 175/70 R13 82T 4PR ) | 259 zł |
Opona wielosezonowa NEXEN N'BLUE 4 SEASON 175/70R13 82T | 235 zł |
Opony całoroczne 175/70R13 82T N`blue 4Season Nexen 2023 | 225 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →