Всесезонна шина Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue 4 Season 175/70 R13 82T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue 4 Season (175/70 R13 82T) 15344NXC | 249 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 175/70 R13 82T 4PR ) 15344NXC | 256 zł |
Opona Nexen 175/70R13 NBLUE 4 SEASON 82T - opony całoroczne 15344NX | 226 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 175/70 R13 82T 4PR ) | 259 zł |
Opona wielosezonowa NEXEN N'BLUE 4 SEASON 175/70R13 82T | 235 zł |
Opony całoroczne 175/70R13 82T N`blue 4Season Nexen 2023 | 225 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →