Opona całoroczna Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian A/T II 285/60 R18 114S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian A/T II (285/60 R18 114S) 11574NXK | 710 zł |
Nexen Roadian A/T II ( P285/60 R18 114S 4PR ) | 719 zł |
Nexen Roadian A/T II ( P285/60 R18 114S 4PR ) 11574NXK | 711 zł |
Polecamy