Opona letnia Nexen N`Priz RH7 255/60 R18 108H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Priz RH7 255/60 R18 108H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Priz RH7 255/60 R18 108H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen NPriz RH7 ( 255/60 R18 108H 4PR, RPB ) 14968NXK | 661 zł |
Nexen NPriz RH7 (255/60 R18 108H) 18109NXK | 520 zł |
Nexen NPriz RH7 ( 255/60 R18 108H 4PR ) | 533 zł |
Opona Nexen 255/60R18 NPRIZ RH7 108H RPB - opony terenowe 18109 | 444 zł |
Nexen NPriz RH7 ( 255/60 R18 108H 4PR ) 18109NXK | 526 zł |
Nexen NPriz RH7 (255/60 R18 108H) 14968NXK | 658 zł |
Nexen NPriz RH7 ( 255/60 R18 108H 4PR, RPB ) | 669 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →