Opona zimowa Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard WT1 205/70 R15C 106R
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Nexen 205/70R15 C WINGUARD WT1 M+S 106R - opony dostawcze 14384 | 369 zł |
Nexen Winguard WT1 (205/70 R15 106/104R) 14384NXK | 373 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 205/70 R15C 106/104R 8PR ) | 359 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 205/70 R15C 106/104R 8PR ) 14384NXC | 429 zł |
Opona Zimowa, Nexen, Winguard WT1 205/70R15 106/104R | 352 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →