Opona całoroczna Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q 245/75 R17 121 Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian MTX ( 245/75 R17C 121/118Q 10PR, POR ) 15884NXK | 814 zł |
Nexen Roadian MTX (245/75 R17 121/118Q) 15884NXK | 763 zł |
Nexen Roadian MTX ( 245/75 R17C 121/118Q 10PR, POR ) | 824 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q
Ceny na Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian MTX 245/75 R17 121Q | od 763 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →