Opona letnia Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W 205/65 R16 95 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera Sport ( 205/65 R16 95W 4PR * ) 17114NXK | 391 zł |
Nexen N Fera Sport (205/65 R16 95W) 17114NXK | 398 zł |
Opona Nexen 205/65R16 NFERA SPORT 95W - opony letnie 17114 | 339 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W
Ceny na Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 205/65 R16 95W | od 339 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →