Opona letnia Nexen Roadian CTX 235/55 R18 104H
Zdjęcia 19 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian CTX 235/55 R18 104H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian CTX 235/55 R18 104H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian CTX (235/55 R18 104/102H) 18674NXK | 535 zł |
Nexen Roadian CTX ( 235/55 R18C 104/102H 6PR ) 18674NXK | 537 zł |
Nexen Roadian CTX ( 235/55 R18C 104/102H 6PR ) | 544 zł |
Nexen Roadian CTX (235/55 R18 104H) 17159NXK | 535 zł |
Nexen Roadian CTX ( 235/55 R18 104H XL 4PR ) 17159NXK | 537 zł |
Nexen Roadian CTX ( 235/55 R18 104H XL 4PR ) | 544 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →