Opona całoroczna Nexen N`Priz AH8 205/60 R16 92H
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Priz AH8 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Priz AH8 205/60 R16 92H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen NPriz AH8 ( 205/60 R16 92H 4PR ) 16938NXK | 364 zł |
Nexen NPriz AH8 (205/60 R16 92H) 16938NXK | 373 zł |
Nexen NPriz AH8 ( 205/60 R16 92H 4PR ) | 367 zł |
Opona Nexen 205/60R16 NPRIZ AH8 92H - opony letnie 16938 | 365 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →