Opona zimowa Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H |
|
Polska opona marki zależnej wybitnego koncernu oponiarskiego Goodyear, wypuszczona na drogi przed sezonem zimowym 2016-2017. Model należy do kategorii opon zimowych o wysokich osiągach do samochodów z ambicjami dotyczącymi dużych prędkości. Najważniejsze w nim jest kierunkowy wzór bieżnika w kształcie litery W z klasyczną symetrią ułożenia bloków funkcjonalnych. Na elementach bieżnika opony znajduje się wiele zazębiających się lameli o ostrych krawędziach.
Zwiększona liczba krawędzi trakcyjnych „pompuje” dynamikę przyspieszenia na śliskich nawierzchniach i przyczynia się do skrócenia drogi hamowania. Obszary barkowe Dębicy Frigo HP2 205/55 R16 91H składają się z dużych, ruchomych makrobloków, które poprawiają zwrotność pojazdu. Rozgałęziony system odwadniający modelu bierze udział w organizacji odpływu mas wody i roztopionego śniegu. Opona wykonana jest z miękkiej i elastycznej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje właściwości robocze w szerokim zakresie temperatur powietrza zewnętrznego. Dodatkowo opona imponuje zmniejszonymi oporami toczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Debica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Debica.
Kup Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 10 →FRIGO HP 2 588362 | 355 zł |
Opona Dębica 205/55R16 FRIGO HP 2 NEW 91 H - opony zimowe 588362 | 285 zł |
Debica Frigo HP2 ( 205/55 R16 91H ) 531972 | 442 zł |
Debica Frigo HP2 (205/55 R16 91H) 531972 | 436 zł |
Debica Frigo HP2 ( 205/55 R16 91H ) | 359 zł |
Modyfikacje Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H
Ceny na Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Debica Frigo HP2 205/55 R16 91H | od 284 zł | 11 oferty |