Opona całoroczna Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue 4 Season Van (235/65 R16 115/113R) 17598NXC | 559 zł |
Opona Nexen 235/65R16C NBLUE 4 SEASON VAN 115 R - opony dostawcze 17598 | 502 zł |
Nexen N blue 4 Season Van ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 17598NXC | 570 zł |
Modyfikacje Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R
Ceny na Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 115R | od 502 zł | 3 oferty | ||
Nexen Nblue 4 Season Van 235/65 R16C 121R | od 589 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →