Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG 3 (215/60 R16 99H) 16536NX | 414 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 215/60 R16 99H XL 4PR ) | 415 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 215/60 R16 99H XL 4PR ) 16536NX | 410 zł |
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H
Ceny na Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 215/60 R16 99H | od 410 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →