Зимова шина Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Firestone Winterhawk 4 (185/60 R15 84T) 18040 | 300 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 185/60 R15 84T EVc ) 18040 | 286 zł |
Opona Firestone 185/60R15 Winterhawk 4 84T - opony zimowe 1804 | 273 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 185/60 R15 84T EVc ) | 290 zł |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Ціни на Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T | від 273 zł | 4 пропозиції | ||
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 88T | від 306 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →