Зимова шина Barum Polaris 5 185/60 R15 84T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 185/60 R15 84T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 ( 185/60 R15 84T EVc ) 15413230000 | 302 zł |
Barum Polaris 5 (185/60 R15 84T) 15413230000 | 296 zł |
Opona Barum 185/60R15 POLARIS 5 M+S 84T - opony zimowe 1541323 | 278 zł |
Barum Polaris 5 ( 185/60 R15 84T EVc ) | 306 zł |
Opony zimowe 185/60R15 84T Polaris 5 Barum | 248 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 185/60 R15 84T
Ціни на Barum Polaris 5 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 185/60 R15 84T | від 248 zł | 5 пропозицій | ||
Barum Polaris 5 185/60 R15 88T | від 254 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →