Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Firestone 185/60R15 Winterhawk 4 84T - opony zimowe 1804 | 273 zł |
Firestone Winterhawk 4 (185/60 R15 84T) 18040 | 300 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 185/60 R15 84T EVc ) | 311 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 185/60 R15 84T EVc ) 18040 | 307 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T
Ceny na Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 84T | od 273 zł | 4 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 185/60 R15 88T | od 306 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →