Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG 3 (185/60 R15 84T) 17683NX | 252 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 185/60 R15 84T 4PR ) | 253 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 185/60 R15 84T 4PR ) 17683NX | 250 zł |
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T
Ceny na Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H | od 243 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T | od 250 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 88T | od 297 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →