Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG 3 (185/60 R15 84H) 16532NX | 288 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 185/60 R15 84H 4PR ) | 246 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 185/60 R15 84H 4PR ) 16532NX | 243 zł |
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H
Ceny na Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84H | od 243 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 84T | od 250 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G 3 185/60 R15 88T | od 297 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →