Opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG WH2 (185/60 R15 84T) 15860NXK | 275 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R15 84T 4PR ) | 281 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R15 84T 4PR ) 15860NXK | 278 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Ceny na Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84H | od 283 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T | od 275 zł | 3 oferty | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 88T | od 275 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →