Зимова шина Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard SnowG WH2 (185/60 R15 84T) 15860NXK | 275 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R15 84T 4PR ) | 281 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R15 84T 4PR ) 15860NXK | 278 zł |
Opony zimowe 185/60R15 84T Winguard Snow`G WH2 Nexen 2023 | 255 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T
Ціни на Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84H | від 283 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 84T | від 255 zł | 4 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R15 88T | від 275 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →