Зимова шина Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Falken 185/60R15 EUROWINTER HS02 84T - opony zimowe 353774 | 288 zł |
Falken EUROWINTER HS02 ( 185/60 R15 84T BLK ) 353774 | 308 zł |
Falken EUROWINTER HS02 (185/60 R15 84T) 353774 | 317 zł |
Falken EUROWINTER HS02 ( 185/60 R15 84T BLK ) | 312 zł |
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T
Ціни на Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 84T | від 288 zł | 4 пропозиції | ||
Falken Eurowinter HS02 185/60 R15 88T | від 300 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →