Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
185/60Tr15Kumho Tl Wp52 nowy 84T E MI2556517HCC2 | 316 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/60 R15 84T 4PR ) 2290603 | 284 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (185/60 R15 84T) 2341593 | 293 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/60 R15 84T 4PR ) | 304 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (185/60 R15 84T) 2290603 | 275 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/60 R15 84T 4PR ) 2341593 | 299 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/60 R15 84T 4PR ) | 287 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 84T | від 275 zł | 7 пропозицій | ||
Kumho WinterCraft WP52 185/60 R15 88T | від 285 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →