Opona zimowa Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Montero 3 ( 185/60 R15 84T ) 522368 | 439 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (185/60 R15 84T) 581363 | 279 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 185/60 R15 84T ) | 439 zł |
Opona Fulda 185/60R15 KRISTALL MONTERO 3 84T MS - opony zimowe 581363 | 263 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 185/60 R15 84T ) 581363 | 307 zł |
Fulda Kristall Montero 3 (185/60 R15 84T) 522368 | 439 zł |
Fulda Kristall Montero 3 ( 185/60 R15 84T ) | 309 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T
Ceny na Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T | od 263 zł | 7 oferty | ||
Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 88T | od 197 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →