Opona letnia Nexen Nblue Premium 195/65 R15 91T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue Premium 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue Premium 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Blue Premium (195/65 R15 91T) 13430NXK | 246 zł |
Nexen N Blue Premium ( 195/65 R15 91T 4PR ) | 251 zł |
Nexen N Blue Premium ( 195/65 R15 91T 4PR ) 13430NXK | 248 zł |
Opony letnie 195/65R15 91T N`blue Premium Nexen 2023 | 238 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →